Этот ресурс изначально я планировал только под себя, что бы иметь под рукой нужную информацию. Но если он будет полезен еще кому то, я абсолютно не против поделиться всем что имею. Много из того, что вы здесь найдете, взято с разных форумов. Но на форумах информации бывает очень много,  и  чтобы отыскать нужное сообщение, уходит достаточно много времени. Поэтому я страюсь собирать нужное и создавать мини справочники.

«Wizz Air Украина» вводит онлайн регистрацию на свои рейсы

«Візз Ейр Україна», перша українська бюджетна (лоукост) авіакомпанія, оголосила про введення з 15 листопада 2011 р. онлайн реєстрації на всі рейси з/до Києва.
Послугою можна скористатися на сайті авіакомпанії wizzair.com (розділ «Корисна інформація», «Реєстрація через Інтернет»). Зареєструватися на рейс через Інтернет можна не раніше ніж за 7 днів та не пізніше ніж за 3 години до часу вильоту.
Онлайн реєстрація є безкоштовною. Запроваджуючи цю послугу, «Візз Ейр Україна» прагне покращити якість обслуговування своїх пасажирів. Це також дозволить авіакомпанії пропонувати по-справжньому доступні ціни на авіаперельоти. Проходження процедури реєстрації на рейс в Інтернеті позбавить пасажирів необхідності витрачати час у черзі в аеропорту. Водночас, реєстрація на рейс в аеропорту як і раніше залишиться безкоштовною.
Нова послуга не вплине на процедуру проходження пасажирів на посадку: біля виходу на посадку необхідно бути не пізніше ніж за 30 хвилин до запланованого часу вильоту рейсу. У разі необхідності здавати зареєстрований багаж, пасажири мають зробити це на стійці реєстрації в аеропорту не пізніше ніж за 40 хвилин до вильоту."
источник

Ссылка на онлайн регистрацию

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...